Paid Memberships Pro 3.2.2 - en to fi translation catalogue (378 entries)

en: %d members found.
fi: %d tilaajaa löytyi.

en: %d orders found.
fi: %d tilausta löytyi.

en: %s every %d %s.
fi: %s joka %d %s.

en: <strong>%s</strong> now
fi: <strong>%s</strong> nyt

en: A free reCAPTCHA key is required.
fi: Tarvitset ilmaisen reCAPTCHA avaimen.

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Account Information
fi: Tilitiedot

en: Account Number
fi: Tilinumero

en: Account Page
fi: Käyttäjätilisivu

en: Add New Discount Code
fi: Lisää uusi alennuskoodi

en: Add New Level
fi: Lisää uusi taso

en: Add New Membership Level
fi: Lisää uusi Tilaajataso

en: Add New Order
fi: Lisää Uusi Tilaus

en: Add Ons
fi: Lisäosat

en: Add a membership level to get started.
fi: Lisää tilaajataso aloittaaksesi

en: Address 1
fi: Osoite 1

en: Address 2
fi: Osoite 2

en: Admin Changes
fi: Ylläpitäjä muuttaa

en: Ads from the following plugins will be automatically turned off
fi: Seuraavien lisäosien mainokset kytketään automaattisesti pois

en: Advanced
fi: Lisäasetukset

en: Advanced Settings
fi: Lisäasetukset

en: After
fi: Jälkeen

en: All
fi: Kaikki

en: All Levels
fi: Kaikki tasot

en: All Time
fi: Kaikkiaan

en: All Users
fi: Kaikki Käyttäjät

en: All good!
fi: Kaikki kunnossa!

en: Allow Signups
fi: Salli rekisteröityminen

en: Already have an account?
fi: Onko sinulla jo tili?

en: Amount
fi: Määrä

en: An Email From %s
fi: Sähköposti %s

en: Annual
fi: Vuosittain

en: Apply
fi: Käytä

en: Are you a spammer?
fi: Oletko roskapostittaja?

en: Bill Updates
fi: Tietojen muuttuminen

en: Billing
fi: Laskutus

en: Billing Address
fi: Laskutusosoite

en: Billing Amount
fi: Maksu

en: Billing City
fi: Laskutuksen Kaupunki

en: Billing Country
fi: Laskutuksen Maa

en: Billing Cycle Limit
fi: Laskutusjaksojen maksimi

en: Billing Details
fi: Laskutuksen asetukset

en: Billing Information Page
fi: Laskutustietosivu

en: Billing Name
fi: Laskutuksen Nimi

en: Billing Phone
fi: Laskutuksen Puhelinnumero

en: Billing Postal Code
fi: Laskutuksen Postinumero

en: Billing State
fi: Laskutuksen Maakunta

en: Billing Street
fi: Laskutuksen Osoite

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Cancel Page
fi: Peruutussivu

en: Cancellation
fi: Peruminen

en: Cancellation Rate
fi: Perumisten suhde

en: Cancellations
fi: Peruutukset

en: Cancelled Members
fi: Perutut tilaajat

en: Card Number
fi: Kortin numero

en: Card Type
fi: Korttityyppi

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Change
fi: Päivitä

en: Change Password
fi: Muuta salasanasi

en: Check if this level has a recurring subscription payment.
fi: Valitse, jos taso sisältää uusiutuvan maksun.

en: Check this to set when membership access expires.
fi: Valitse asettaaksesi tilaajatasolle vanhemisajankohta.

en: Check to add a custom trial period.
fi: Valitse lisätäksesi mukautetun kokeiluajan.

en: Check to hide this level from the membership levels page and disable registration.
fi: Valitse piilottaaksesi tason tilaajatasosivulta ja estääksesi rekisteröinnin.

en: Checkout
fi: Kassa

en: Checkout Page
fi: Maksusivu

en: Choose Levels to Hide Ads From
fi: Valitse tilaajatasot joilta piilotetaan mainokset

en: Choose One
fi: Valitse yksi

en: City
fi: Kaupunki

en: City, State Zip
fi: Kaupunki

en: Click here to go to the home page.
fi: Klikkaa tästä päästäksesi etusivulle.

en: Click here to signup for reCAPTCHA
fi: Klikkaa tästä rekisteröidäksesi reCAPTCHA:n

en: Code
fi: Koodi

en: Code %s deleted successfully.
fi: Koodi %s poistettiin onnistuneesti.

en: Code not found.
fi: Koodia ei löytynyt.

en: Confirm Email
fi: Vahvista Sähköposti

en: Confirm Email Address
fi: Vahvista sähköpostiosoite

en: Confirm Password
fi: Vahvista salasana

en: Confirmation Message
fi: Vahvistusviesti

en: Confirmation Page
fi: Vahvistussivu

en: Content Settings
fi: Sisältöasetukset

en: Country
fi: Maa

en: Coupon Amount
fi: Alennuskuponki

en: Create your first discount code now
fi: Luo ensimmäinen alennuskoodisi nyt

en: Credit Card Information
fi: Luottokortin tiedot

en: Currency
fi: Valuutta

en: Current Level
fi: Nykyinen tilaajataso

en: Custom Trial
fi: Mukautettu kokeiluaika

en: Daily
fi: Päivittäinen

en: Date
fi: Päiväys

en: Day
fi: Päivä

en: Day(s)
fi: Päivä(ä)

en: Days
fi: Päivää

en: Default WP notification email. (Recommended: Leave unchecked. Members will still get an email confirmation from PMPro after checkout.)
fi: Wordpressin oletussähköposti. (Suositus: Jätä tyhjäksi. Tilaajat saavat jokatapauksessa sähköpostin PMPro:lta maksamisen jälkeen.

en: Deleting orders is permanent and can affect active users. Are you sure you want to delete order %s?
fi: Tilauksien poistaminen on lopullista ja saattaa vaikuttaa aktiivisiin käyttäjiin. Haluatko varmasti poistaa tilauksen %s?

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable New Signups
fi: Ota Rekisteröityminen pois käytöstä

en: Disabled
fi: Pois käytöstä

en: Discount Code
fi: Alennuskoodi

en: Discount Codes
fi: Alennuskoodit

en: Discount code added successfully.
fi: Alennuskoodin lisääminen onnistui.

en: Discount code updated successfully.
fi: Alennuskoodin päivitys onnistui.

en: Drag and drop membership levels to reorder them on the Levels page.
fi: Vedä ja pudota tilaajatasot uudelleen järjestääksesi ne Tilaajataso sivulla.

[ctx: Dropdown label]
en: From
fi: Lähettäjä

[ctx: Dropdown label]
en: To
fi: Minne

[ctx: Dropdown label, e.g. Show All Users]
en: Show
fi: Näytä

[ctx: Dropdown label, e.g. Show Daily Revenue for January]
en: Show
fi: Näytä

en: Duration
fi: Kesto

en: Edit Discount Code
fi: Muokkaa Alennuskoodia

en: Edit Membership Level
fi: Muokkaa Tilaajatasoa

en: Edit Profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Email
fi: Sähköposti

en: Email Address
fi: Sähköposti

en: Email Settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Ended
fi: Päättynyt

en: Error adding discount code. That code may already be in use.
fi: Virhe lisättäessä alennuskoodia. Tämä koodi voi olla jo käytössä.

en: Error deleting code. Please try again.
fi: Virhe poistettaessa alennuskoodia. Ole hyvä ja yritä uudelleen.

en: Error deleting discount code. The code was only partially deleted. Please try again.
fi: Virhe poistettaessa alennuskoodia. Koodi poistettiin vain osittain. Ole hyvä ja yritä uudelleen.

en: Error deleting membership level.
fi: Virhe poistettaessa tilaajatasoa.

en: Error deleting order.
fi: Virhe tilauksen poistamisessa.

en: Error saving order.
fi: Tilauksen tallentamisessa tapahtui virhe

en: Error saving values for the %s level.
fi: Virhe tallennettaessa arvoja %s tilaajatasolle.

en: Error updating discount code. That code may already be in use.
fi: Virhe päivitettäessä alennuskoodia. Tämä koodi voi olla jo käytössä.

en: Error updating membership level.
fi: Virhe päivitettäessä tilaajatasoa

en: Expiration
fi: Päättymispäivä

en: Expiration Date
fi: Päättymispäivä

en: Expiration Month
fi: Vanhentumiskuukausi

en: Expiration Year
fi: Vanhentumisvuosi

en: Expired Members
fi: Vanhentuneet tilaajat

en: Expires
fi: Päättyy

en: Expires In
fi: Vanhenee kun

en: Export to CSV
fi: Vie CSV:hen

en: FREE
fi: ILMAINEN

en: Fee
fi: Maksu

en: Filter searches and archives?
fi: Piilota artikkelit hauista ja arkistoista?

en: First Name
fi: Etunimi

en: First&nbsp;Name
fi: Etunimi

en: Force SSL
fi: Pakota SSL

en: Free
fi: Ilmainen

en: From Email
fi: Keneltä (sähköposti)

en: From Name
fi: Kuka (nimi)

en: Full Name
fi: Kokonimi

en: Gateway
fi: Maksuväylä

en: Gateway Environment
fi: Maksuväylän Ympäristö

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference orders.
fi: Maksuväylän generoima. Hyödyllinen tekemään ristikkäisiä viittauksia tilauksien välillä.

en: Hide Ads From All Members
fi: Piilota mainokset kaikilta tilaajilta

en: Hide Ads From Certain Members
fi: Piilota mainokset tietyiltä tilaajilta

en: Hide Ads From Members?
fi: Piilota mainokset tilaajilta?

en: I agree to the %s
fi: Hyväksyn %s

en: If unchecked, all emails from "WordPress &lt;
fi: Jos jätät tyhjäksi kaikki sähköpostit  "WordPress &lt;

en: If yes, create a WordPress page containing your TOS agreement and assign it using the dropdown above.
fi: Mikäli valitsit kyllä, luo Wordpress-sivu, joka sisältää käyttöehtosopimukset ja valitse se käyttämällä ylläolevaa pudotuslaatikkoa.

en: Initial Payment
fi: Aloitusmaksu

en: Instructions
fi: Ohjeistus

en: Invalid gateway.
fi: Virheellinen maksuväylä.

en: Invalid level.
fi: Virheellinen tilaajataso.

en: Invoice Page
fi: Ostoskorisivu

en: Joined
fi: Liittyi

en: LEAVE THIS BLANK
fi: JÄTÄ TYHJÄKSI

en: Last Invoice
fi: Viimeisin lasku

en: Last Login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Last Visit
fi: Viimeisin vierailu

en: Last&nbsp;Name
fi: Sukunimi

en: Leave blank for unlimited uses.
fi: Jätä tyhjäksi jos koodia saa käyttää rajattomasti

en: Level
fi: Taso

en: Levels
fi: Tilaajatasot

en: Levels Page
fi: Tilaajatasosivu

en: Live/Production
fi: Live/Tuotanto

en: Log in here
fi: Kirjaudu sisään täältä

en: Logged in as <strong>%s</strong>.
fi: Kirjautuneena <strong>%s</strong>.

en: Logins All Time
fi: Kirjautumiset kaikkiaan

en: Logins This Month
fi: Kirjautumiset tässä kuussa

en: Logins Today
fi: Kirjautumiset tänään

en: Members List
fi: Tilaajalista

en: Membership
fi: Tilaaja

en: Membership Expiration
fi: Tilaajataso vanhenee

en: Membership Fee
fi: Tilaajamaksu

en: Membership Level
fi: Tilaajataso

en: Membership Level ID
fi: Tilaajatason ID

en: Membership Levels
fi: Tilaajatasot

en: Membership Stats
fi: Tilaajien Tilastot

en: Membership expires after %d %s.
fi: Tilaaja vanhenee %d %s jälkeen.

en: Membership level deleted successfully.
fi: Tilaajataso poistettiin onnistuneesti.

en: Membership level updated successfully.
fi: Tilaajataso uusittiin onnistuneesti

en: Memberships
fi: Tilaajat

en: Message for Logged-in Non-members
fi: Viesti sisäänkirjautuneille ei-tilaajille

en: Message for Logged-out Users
fi: Viesti kirjautumattomille käyttäjille

en: Message for RSS Feed
fi: Viesti RSS-feediin

en: Month
fi: Kuukausi

en: Month(s)
fi: Kuukautta

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Monthly Recurring Revenue (MRR)
fi: Kuukausittainen jatkuva tulo

en: Months
fi: Kuukautta

en: My Account
fi: Oma tili

en: Name
fi: Nimi

en: New Order
fi: Uusi tilaus

en: New Users
fi: Uudet Käyttäjät

en: No
fi: Ei

en: No - Hide excerpts.
fi: Ei - Piilota otteet artikkelista.

en: No - Non-members will see restricted posts/pages in searches and archives.
fi: Ei - Kaikki käyttäjät näkevät kaikki artikkelit/sivut hauissa ja arkistoissa.

en: No members found.
fi: Tilaajia ei löytynyt.

en: No orders found.
fi: Tilauksia ei löytynyt.

en: No, keep my account
fi: Ei, pidä tilini

en: None
fi: Ei mitään

en: Note
fi: Huomio

en: Notes
fi: Muistiinpanot

en: Obscure all but last 4 digits.
fi: Piilotettuna, paitsi 4 viimeistä numeroa.

en: Old Members
fi: Vanhat Tilaajat

en: Only Filter PMPro Emails?
fi: Filtteröi vain PMPro-Sähköposteja?

en: Order
fi: Tilaus

en: Order deleted successfully.
fi: Tilaus poistettu onnistuneesti.

en: Order saved successfully.
fi: Tilaus tallennettiin onnistuneesti.

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Other Settings
fi: Muut Asetukset

en: Other Stats
fi: Muut tilastot

en: Page Settings
fi: Sivuasetukset

en: Pages
fi: Sivut

en: Partner
fi: Yhteistyökumppani

en: Password
fi: Salasana

en: Past Invoices
fi: Edelliset laskut

en: Pay by Check
fi: Shekkimaksu

en: Payment
fi: Maksu

en: Payment Gateway
fi: Maksuväylä

en: Payment Gateway &amp; SSL
fi: Maksuväylä &amp; SSL

en: Payment Information
fi: Maksutiedot

en: Payment Settings
fi: Maksuasetukset

en: Payment Transaction ID
fi: Maksu transaktion ID

en: Payment Type
fi: Maksutyyppi

en: Payment accepted.
fi: Maksu hyväksytty.

en: Phone
fi: Puhelinnumero

en: Please <a href="%s">login</a> to view this content. (<a href="%s">Register here</a>.)
fi: <a href="%s">Kirjaudu sisään</a> lukeaksesi sisällön. (<a href="%s">Tai rekisteröidy täältä</a>.)

en: Please check the box to agree to the %s.
fi: Klikkaa laatikosta hyväksyäksesi %s.

en: Please edit your levels
fi: Ole hyvä ja muokkaa tilaajatasoja

en: Plugin Support
fi: Lisäosan tuki

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Predefined Date Range
fi: Määritelty ajanjakso

en: Price
fi: Hinta

en: Print
fi: Tulosta

en: Processing...
fi: Prosessoidaan...

en: Randomly generated for you.
fi: Satunnaisesti luotu sinulle.

en: Recurring Subscription
fi: Uusiutuva tilaus

en: Redirect all traffic from registration page to /susbcription/?
fi: Ohjaa kaikki liikenne rekisteröinti sivulta osoitteeseen /tilaus/?

en: Renew
fi: Uusi

en: Reports
fi: Raportit

en: Require Membership
fi: Vaadi Tilaus

en: Require Terms of Service on signups?
fi: Vaadi käyttöehdot rekisteröitymisen yhteydessä?

en: SSL Seal Code
fi: SSL Varmenteen kuvake

en: SSL Settings
fi: SSL-asetukset

en: Sales Tax
fi: ALV

en: Sandbox/Testing
fi: Sandbox / Testaus

en: Save Level
fi: Tallenna taso

en: Save Order
fi: Tallenna Tilaus

en: Save Settings
fi: Tallenna asetukset

en: Search
fi: Etsi

en: Search Discount Codes
fi: Etsi Alennuskoodeja

en: Search Levels
fi: Etsi tasoja

en: Search Members
fi: Etsi Tilaajia

en: Search Orders
fi: Etsi tilauksista

en: Search all levels
fi: Etsi kaikista tasoista

[ctx: Search form label]
en: Search
fi: Etsi

en: Select
fi: Valitse

en: Send members emails
fi: Lähetä tilaajille sähköpostia

en: Send the site admin emails
fi: Lähetä sivuston ylläpitäjälle sähköpostia

en: Set the duration of membership access. Note that the any future payments (recurring subscription, if any) will be cancelled when the membership expires.
fi: Valitse tilaajatason kesto. Ota huomioon, että tulevat maksut (uusiutuvat tilaukset, mikäli niitä on) loppuvat kun tilaus päättyy.

en: Set up the membership pages
fi: Aseta tilaajasivut

en: Set up your SSL certificate and payment gateway
fi: Aseta SSL-sertifikaatti ja maksuväylä

en: Should be subtotal + tax - couponamount.
fi: Pitäisi olla Välisumma  + verot - alennuskuponki.

en: Show
fi: Näytä

en: Show Excerpts to Non-Members?
fi: Näytä ote artikkelista Ei-tilaajille?

en: Sign Up for !!name!! Now
fi: Rekisteröidy !!name!!ksi nyt

en: Signups
fi: Rekisteröitymiset

en: Signups vs. Cancellations
fi: Rekisteröitymiset vs. Peruutukset

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Starts
fi: Alkaa

en: State
fi: Alue

en: Status
fi: Tila

en: Sub Total
fi: Välisumma

en: Subscription
fi: Tilaus

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: Support
fi: Tuki

en: Tax
fi: Vero

en: Tax State
fi: Veroalue (ei merkitystä Suomessa)

en: Testing Only
fi: Vain Testaus

en: The <strong>total</strong> number of recurring billing cycles for this level, including the trial period (if applicable) but not including the initial payment. Set to zero if membership is indefinite.
fi: Tilaajatason laskutettavien jaksojen <strong>kokonaismäärä</strong>, sisältäen kokeiluajan ja lukuunottamatta aloitusmaksua. Aseta <strong>0</strong>, mikäli tilaus jatkuu toistaiseksi.

en: The amount to be billed one cycle after the initial payment.
fi: Summa, joka laskutetaan jaksottain aloitusmaksun jälkeen.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Braintree.
fi: Braintree ei tue joidenkin tilaajatasojen laskutustietoja.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Payflow.
fi: Payflow ei tue joidenkin tilaajatasojen laskutustietoja.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Stripe.
fi: Stripe ei tue joidenkin tilaajatasojen laskutustietoja.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by TwoCheckout.
fi: 2Checkout ei tue joidenkin tilaajatasojen laskutustietoja.  Ole hyvä ja tarkista laskutustietojen merkinnät alapuolella olevasta osiosta.

en: The billing details for this level are not supported by 2Checkout. Please review the notes in the Billing Details section below.
fi: 2Checkout ei tue joidenkin tilaajatasojen laskutustietoja.  Ole hyvä ja tarkista laskutustietojen merkinnät alapuolella olevasta osiosta.

en: The billing details for this level are not supported by Braintree. Please review the notes in the Billing Details section below.
fi: Braintree ei tue joidenkin tilaajatasojen laskutustietoja.  Ole hyvä ja tarkista laskutustietojen merkinnät alapuolella olevasta osiosta.

en: The billing details for this level are not supported by Payflow. Please review the notes in the Billing Details section below.
fi: Payflow ei tue joidenkin tilaajatasojen laskutustietoja.  Ole hyvä ja tarkista laskutustietojen merkinnät alapuolella olevasta osiosta.

en: The billing details for this level are not supported by Stripe. Please review the notes in the Billing Details section below.
fi: Stripe ei tue joidenkin tilaajatasojen laskutustietoja. Ole hyvä ja tarkista laskutustietojen merkinnät alapuolella olevasta osiosta.

en: The initial amount collected at registration.
fi: Summa, mikä kerätään rekisteröinnin yhteydessä.

en: The levels with issues are highlighted below.
fi: Virheelliset tilaajatasot ovat korostettuna alapuolella.

en: There were errors updating the level values:
fi: Tapahtui virheitä päivitettäessä seuraavia tasoja:

en: This Month
fi: Tässä kuussa

en: This Year
fi: Tänä vuonna

en: This content is for !!levels!! members only. <a href="%s">Register here</a>.
fi: Tämä sisältö on vain tilaajille. <a href="%s">Rekisteröidy tästä</a>.

en: This content is for !!levels!! members only. Visit the site and log in/register to read.
fi: Tämä sisältö on vain tilaajille. Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lukeaksesi sen.

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Log In</a> <a href="%s">Register</a>
fi: Tämä sisältö on vain tilaajille.<br /><a href="%s">Kirjaudu</a> <a href="%s">Rekisteröidy</a>

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Register</a>
fi: Tämä sisältö on vain tilaajille.<br /><a href="%s">Rekisteröidy tästä</a>

en: This content is for members only. Visit the site and log in/register to read.
fi: Tämä sisältö on vain tilaajille. Kirjaudu sisään lukeaksesi artikkelin.

en: This message replaces the post content for logged-out visitors.
fi: Tämä viesti korvaa artikkelin sisällön kirjautumattomille käyttäjille

en: This message replaces the post content for non-members. Available variables
fi: Tämä viesti korvaa artikkelin sisällön ei-tilaajille. Käytettävissä olevat muuttujat

en: This message replaces the post content in RSS feeds.
fi: Tämä viesti korvaa artikkelin sisällön RSS-syötteissä.

en: This will be generated when you save.
fi: Tämä luodaan satunnaisesti kun tallennat.

en: Today
fi: Tänään

en: Total
fi: Yhteensä

en: Total Billed
fi: Yhteensä laskutettu

en: Total Logins
fi: Kirjautumisten kokonaismäärä

en: Total Views
fi: Yhteensä Luettu

en: Total Visits
fi: Vierailujen kokonaismäärä

en: Transaction IDs
fi: Maksutapahtumat

en: Trial Billing Amount
fi: Kokeilujaksojen maksu

en: Update
fi: Päivitä

en: Update Billing Info
fi: Päivitä laskutustiedot

en: Use reCAPTCHA?
fi: Ota käyttöön reCAPTCHA?

en: User
fi: Käyttäjä

en: User Forum
fi: Keskustelufoorumi

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Username
fi: Käyttäjänimi

en: Uses
fi: Käyttökertoja

en: Vendor
fi: Myyjä

en: View All Invoices
fi: Näytä kaikki laskut

en: Views All Time
fi: Katseluja kaikkiaan

en: Views This Month
fi: Katseluja tässä kuussa

en: Views Today
fi: Katseluja tänään

en: Visits All Time
fi: Käynnit kaikkiaan

en: Visits This Month
fi: Käyntiä tässä kuussa

en: Visits Today
fi: Käyntiä tänään

en: Visits, Views, and Logins Report
fi: Raportti käynneistä, Katseluista ja kirjautumisista

en: We Accept %s
fi: Maksuvälineenä käyvät %s

en: We accept %s
fi: Meillä käy %s

en: Week
fi: Viikko

en: Week(s)
fi: Viikko(a)

en: Weeks
fi: Viikkoa

en: Which Levels Will This Code Apply To?
fi: Valitse käyttäjätasot, joille koodi toimii

en: Who to write the check out to. Where to mail it. Shown on checkout, confirmation, and invoice pages.
fi: Kenelle kirjoittaa shekki ja minne se postitetaan. Näytetään tilaamisen, tilausvahvistuksen ja ostoskorin yhteydessä.

en: Within a Date Range
fi: Ajanjakson sisällä

en: Year
fi: Vuosi

en: Year(s)
fi: Vuotta

en: Years
fi: Vuotta

en: Yes
fi: Kyllä

en: Yes (with JavaScript redirects)
fi: Kyllä (javascript uudelleenohjauksilla)

en: Yes - All memberships.
fi: Kyllä - Kaikille tilaajille

en: Yes - Free memberships only.
fi: Kyllä - Vain maksuttomille tilaajille

en: Yes - Only members will see restricted posts/pages in searches and archives.
fi: Kyllä - Vain tilaajat näkevät rajoitetut artikkelit/sivut hauissa ja arkistoissa.

en: Yes - Show excerpts.
fi: Kyllä - Näytä ote artikkelista.

en: Yes, cancel my account
fi: Kyllä, peruuta tilini

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
fi: Olet kirjautunut sisään käyttäjänä <strong>%s</strong>. Jos haluat käyttää eri tiliä, <a href="%s">kirjaudu ulos</a>.

en: You do not have permissions to perform this action.
fi: Sinulla ei ole riittäviä oikeuksia suorittaa tätä toimintoa.

en: Your advanced settings have been updated.
fi: Lisäasetukset on päivitetty.

en: Your passwords do not match. Please try again.
fi: Salasanat eivät täsmää. Yritä uudelleen.

en: Your payment settings have been updated.
fi: Maksuasetuksesi on päivitetty.

en: and
fi: ja

en: click here to let us generate them for you
fi: klikkaa tästä generoidaksesi ne

en: copy
fi: kopioi

en: decimal, e.g. "0.06"
fi: desimaaliluku, esim "0.24"

en: delete
fi: poista

en: deleted
fi: poistettu

en: e.g. PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.
fi: kuten. PayPal Express, PayPal Standard, Luottokortti.

en: e.g. Visa, MasterCard, AMEX, etc
fi: kuten. Visa, MasterCard, jne

en: edit
fi: muokkaa

en: edit page
fi: muokkaa sivua

en: for the first
fi: ensimmäiselle

en: logout
fi: uloskirjaus

en: multisite only
fi: vain multisite

en: optional
fi: vapaavalintainen

en: reCAPTCHA Private Key
fi: reCAPTCHA Salainen Avain

en: reCAPTCHA Public Key
fi: reCAPTCHA Julkinen Avain

en: selected
fi: valittu

en: subscription payments
fi: laskutusjaksolle

en: view page
fi: näytä sivu

en: when a member checks out.
fi: kun henkilö maksaa tilauksen.

en: when a user cancels his or her account.
fi: kun käyttäjä lopettaa tilinsä.

en: when a user updates his or her billing information.
fi: kun käyttäjä päivittää omia laskutustietojansa.

en: when an admin changes a user's membership level through the dashboard.
fi: kun ylläpitäjä muuttaa käyttäjän tilaajatason asetusvalikosta.
